جمعه, 13 تیر 1399
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
نجات جان ها
پل زمانخان
سد سورک
شعار سال

راهبرد مشارکت شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری

این سازمان برخی مقررات صادره خود را اعم از بخش‌نامه‌‎ها، دستورالعمل‌ها و ضوابط اجرایی و ... را پیش از ابلاغ به مدت 2 هفته از طریق درگاه الکترونیک خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می‌نماید.

لازم به ذکر می باشد، در مواردی که مرجع صادر کننده بخش نامه، دستورالعمل، ضوابط اجرایی و ... شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری نباشد، این شرکت نسبت به انتقال نظرات و پیشنهادات دریافت شده به مراجع ذیصلاح اقدام می نماید.

کلیه شهروندان می‌توانند درخواست‌ها، نظرها و  پیشنهادهای خود را از طریق سامانه از مسیر «تماس با ما --->ارائه نظرات و پیشنهادات» اقدام کنید و کد رهگیری دریافت نمایند. 

شهروندان می‌توانند از مسیر «خدمات سایت---> نظرسنجی آنلاین» با شرکت در نظرسنجی‌های قرارداده شده، نظرات خود را از این طریق نیز در اختیار این شرکت قرار دهند.

لازم به ذکر است شهروندان برای دریافت خدمات الکترونیکی شرکت سهامی آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری به صورت الکترونیکی می‌توانند به آدرس http://www.cbrw.ir/ مراجعه نمایند.