دوشنبه, 7 بهمن 1398
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
پل زمانخان
سد سورک

  1. بیانیه حفظ حریم خصوصی کاربران
  2. شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری، متعهد به رعایت استانداردهای امنیتی برای حفظ حریم شخصی کاربران خود می باشد. 
  3. مشاهده صفحات تارنمای‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی از خدمات تارنما نیازمند دریافت اطلاعات شخصی شما می باشد. این خدمات پس از بررسی و صحت کنترل اطلاعات ارائه می‌گردد.
  4. شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری، در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند.
  5. ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در پورتال خود از سیاستهای امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات و پیشگیری از  دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات  طراحی شده اند. همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم.
  6. در تارنما پیوندهای فعال به تارنماهای دیگر وجود دارد که متعلق به سازمانها و شرکتهای دیگر هستند. این وب سایتها قوانین و کروکیهای مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده آنها را مطالعه کنید.